Ufuk Baskı Promosyon Ürünleri

V Yaka Tişört

İNDİRİM
SİYAH V YAKA BASKILI TİŞÖRT

V Yaka Tişört

SİYAH V YAKA BASKILI TİŞÖRT

29,90 TL
İNDİRİM
BEYAZ V YAKA BASKILI TİŞÖRT

V Yaka Tişört

BEYAZ V YAKA BASKILI TİŞÖRT

29,90 TL
V Yaka Baskılı Tişört
Firma logo baskılı pamuklu birinci kalite baskılı promosyon tişört;
  • 150gr 
  • 30/1 penye kumaş 
  • %100 pamuklu 
  • Birinci sınıf 
  • Bisiklet (yuvarlak yaka) 
olarak üretilmektedir.

Promosyon V yaka tişörtler orta veya büyük ölçekli  firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. İşletmeler için tanıtım aracı olarak kullanılır. Tişörtlerin basımında farklı renk ve beden seçenekleri tercih edilmektedir. Promosyon baskılı V yaka tişört üzerine transfer serigrafi baskı  matbaa ofset baskı Süblümasyon baskı ve digital baskı yapılmaktadır. Minumum sipariş adeti 20 dir. Promosyon baskılı tişört siparişi verilirken tişörtün modeli, rengi, sayısı, modeli, bedeni firmamız tarafına detaylı olarak sitemiz üzerinde belirtilmektedir. 
Çeşitli kullanım alanlarına sahip promosyon baskılı tişörtler etkinlikler için tek kullanımlık firmalar tarafından ise kalıcı olarak talep edilmektedir. 
Tişört kalitesi olarak birinci kalite, orta kalite ve polyester kalite olarak müşteri tercihine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Standart baskılı promosyon tişörtler  sık kullanılan ekonomik tişortlerdir. Acil istenilen tişört siparişleri de ise  aynı gün kargo yapılabilmektedir. Normal sipariş 
Kargo  teslim süresi 3-4 iş günüdür. Baskılı tişörtler logoların farklı renk  adet seçeneklerine göre fiyat olarak değişkenlik gösterebilir. Baskılı tişörtlerin yıkanma derecesi 30 derecedir. 50-60 yıkamaya kadar ters cevrilip yıkandığında uzun süre kullanılmaktadır. Türkiye nin her bir köşesine kargo en kısa süre de  yapılmaktadır. Özel üretimli siparişlerde detaylı bilgi için mail veya destek hattı ile de  bilgi alabilirsiniz.