Ufuk Baskı Promosyon Ürünleri

SARI BİSİKLET YAKA TİŞÖRT

  • TL

Satıştaki fiyatlarımıza tek renk çift yön baskı dahildir. Çok renkli baskılarınız ayrıca fiyatlandırılır. Sarı Bisiklet Yaka Baskılı tişört

Beden (*)
Renk (*)
Basılacak Metin (İsteğe Bağlı)
Basılacak Görsel (İsteğe Bağlı)
İndirim (Adet sayısına göre sepette hesaplanacaktır.)
- 25-49 adet 2,00 TL indirim
- 50-99 adet 4,00 TL indirim
- 100-249 adet 6,00 TL indirim
- 250 adetten fazla 8,00 TL indirim

SARI BİSİKLET YAKA TİŞÖRT

Satıştaki fiyatlarımıza tek renk çift yön baskı dahildir. Çok renkli baskılarınız ayrıca fiyatlandırılır. Sarı Bisiklet Yaka Baskılı tişört

Sarı Bisiklet Yaka Baskılı tişört

Toptan Baskılı Tişört

Toptan tişört modelleri günlük hayatta yüzlerce farklı türü ile karşımıza çıkmaktadır. Firmaların vazgeçilmez bir parçası olan baskılı t-shirt modelleri aynı zamanda toptan olarak da satılmakta ve promosyon amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Firmalar penye tişörtler üzerine logolarını, tasarımlarını bastırarak kullanmaktadır. Toptan baskılı tişört imalatı yapan firmamız yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Her türlü toptan baskılı tişört ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizden Teklif Al bağlantısına tıklayarak hızlıca talebinizi bizi iletebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Toptan Tshirt İmalatı

Yüksek üretim hacmi bulunan firmamız digital , transfer baskı , ofset  baskı çeşitleriyle toptan tişört imalat hizmeti verebilmektedir. Dünyanın her yerine gönderim imkanı bulunmaktadır. 

Toptan Baskılı İş Tişörtleri

İşçi tişörtleri ile firma kimliğinizi yansıtabilirsiniz. İş tişörtleri istediğiniz tasarım veya logoyla baskılı olarak üretilmektedir. İş tişörtleri ile futbol takımlarında örneğini görebileceğiniz gibi firmanızın takım ruhunu oluşturabilirsiniz. İş tişörtleri toptan olarak istediğiniz adette ve istediğiniz renkte üretilmektedir. Toptan baskılı tişört sipariş vermek isterseniz sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir ya da sepete ekle  bağlantısına tıklayarak hızlıca talebinizi bizi iletebilirsiniz.
*Kargo teslim süresi 3-4 iş günüdür. Yüksek adetlerde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Beden

Renk

Benzer Ürünler