Ufuk Baskı Promosyon Ürünleri

Anorak Yelek

Anorak Yelek

LACİVERT ANORAK YELEK

75,00 TL


İstediğiniz her ilden toplu sipariş verebileceğiniz baskılı anorak yeleklerinde kendi isminizin tanıtımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu hem müşterilerinizin sizi daha iyi tanımaları için hem de reklamınız açısından çok önemlidir. Kış aylarının çetin soğuk hava koşullarında dışarıda çalışan insanlar için çokça tercih edilen anorak yelekler, her nerede olursanız siparişiniz oranında kargo ile en kısa sürede adrese teslim ediyoruz.
İş elbiseleri söz konusu olduğunda, sıcak tutan bir giysi düşündüğümüzde akla ilk gelenlerden biri anorak yeleklerdir. Baskılı anorak yelek, dışarıda çalışma durumunda olan meslek grupları için olmazsa olmaz bir kıyafet seçeneğidir. Firmamız, baskılı şişme yeleklerde malzeme, materyal, dayanıklılık, kalite gibi özellikleri sebebiyle talep gören öncelikli firmalardan biridir.


Promosyon yeleklerimiz polar ve elyaf kumaşlardan üretilmektedir.İlanda görmüş olduğunuz ürünümüz kırmızı renk promosyon yelek modelimizdir. Promosyon yelekler kış aylarında en çok kullanılan promosyon ürünlerdendir. Kış mevsimlerinin tercihi %100 elyaf yelekler hem yumuşak yapıda olup hem de ter çekme özelliklerine sahiptir.

Promosyon yeleklerinin üzerine firmanızın ismi ve logosunu basma hizmeti vermekteyiz. Baskılı promosyon yelekler oldukça etkili bir reklam aracı olarak görülmektedir.Promosyon yelekleri elyaf kumaştan imal edebilmekteyiz. Yelek üretiminde kullanılan kumaş türü ve kalitesi sunmuş olduğumuz fiyatlarda farklılık gösterebilmektedir.

Toptan baskılı promosyon yelek siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

​​​​​​​ -İçi elyaf polarlı anorak yelek.
- Baskılı anorak yelek
-Dış çeperi micro polyester.
-Baskıya uygun.,
-Kargo teslim süresi 3-4 iş günüdür. Adetli siparişler için termin süresi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.